AnaSayfa
 
Duygusal ve Sosyal Zeka Eğitimleri "ANAHTAR EĞİTİM" ile yürütülmektedir. www.anahtaregitim.com
 
Menu
 

 

 

 
 
Öğrenci Geri Bildirimleri
 

2006- 2007 İkinci Dönem:

Berkan TÜRKEL
 
Bu dersin bana çok fazla katkısı olduğunu düşünüyorum çünkü burada herşeyin bilgisel zeka olmadığını ve duygusal zekanın da çok önemli olduğunu anladım. Bir çok şeyin farkına vardığımı ve bakış açımın değiştiğini gördüm ve buna çok sevindim.
Eray Hoca’ma gelince, o bizi daha önce gitmediğimiz yerlere götürdü,  bize duymadığımız şeyler söyledi ve bilmediğimiz şeyler anlattı. Bunun için ona çok minnettarım. Bir hukuk öğrencisi olarak onca ağır dersin yanında bu derece rahatlatıcı ve değişik bir ders aldığım için mutluyum.
Teşekkürler!

Buğra ŞENKAL 
Eray Hocam,
Herşeyden önce duygusal zeka dersinin bu formatta yapılması (sınavsız, projeyle olması ve sohbet tarzında) olması bu dersi keyifli ve eğlenceli bir hale getirdiğinizden dolayı teşekkür ederim. Çünkü çok yoğun ve stresli ders programını hafifletici bir sistem ile bu ders işleniyor. Bunun yanında, derslerde güzel ve İLGİNÇ hikayeler ve oyunlar hazırlayarak konuyu bize anlatmaya çalışmanız ve en öenmlisi siz bu anlatımı büyük bir şevkle yapmanız derse katılan bizlerin beğenizinin artmasına sebep oldu. Kısacası, sadece öğrencilere daha doğrusu karşınızdakina birşeyler katmak için çabalamanız ve bunu sıkmadan yaptığınız için size çok çok çok teşekkür ederim.

Cihan PALA / Halkla İlişkiler
Bahçeşehir Üniversitesinde hazırlık dahil beş yıldır öğrenciyim. Bugüne kadar birçok GE dersi aldım. Diğer aldığım dersler Emotional Intelligence dersinden çok farklıydı. Emotional Intelligence dersinde çok farklı bilgiler ve birçok insanın bildiği fakat bildiğinin farkında olmadığı bilgileri öğrendim. Kişisel olarak benim düşüncem her fakültede bu dersin zorunlu olarak alınması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü okulda öğrendiğimiz bilgileri kişisel gelişimimiz ile desteklediğimiz zaman daha farklı insanlar olarak okulumuzdan mezun olmuş olacağız ve bu bizlere hem iş hem de özel hayatlarımızda çok büyük faydalar sağlayacaktır. Dersimizin müfredatı çok iyiydi, bireysel olarak hazırladığımız projeleri hazırlarken, sunarken çok iyi vakit geçirdim. Öğrencilik hayatım boyunca en zevk alarak hazırladığım ödevleri bu derste hazırladım. Dersin dışında Eray Hoca’mızı tanımak da çok güzeldi. Gerek ders anlatımı gerekse bizlerle olan iletişimi çok başarılıydı. Kendisini bu yüzden tebrik ediyorum.

Emre LAÇİN 
Değerli Hocam...
Bur dersi arkadaş tavsiyesi üzerine seçmiştim. Şu son derste anlıyorumki çok doğru bir karar vermişim. Hayatımda hiç bu kadar karşılıklı diyalogla geçen bir ders almamıştım. Her ne kadar ders konusu yeni bir bilim olsa ve herşey biraz havada kalsa da istikrarla takip ettiğim tek ders oldu.
Verdiğiniz emekler için sonsuz teşekkürler. İleriki yaşantımda tekrar görüşmek ümidiyle.
Hürmetler...

Feyza BİLGEL 0112686
Bu dersi alırken tereddüt etmiştim. Ama çok zevk alarak derse geldim. İnsanları, kendimi tanımamı sağladı. Hem öğrenip hem zevk alabilmek zor olmasına rağmen Duygusal Zeka dersinde aynen böyle oldu. Sorunların çözüm yollarını bulabilmek aslında insanın kendinde olduğunu anladım. İletişimin, yaklaşım şeklinin hayatın her alanında olduğu için, bu dersin çok yaralı olduğunu anladım. Ve iyi ki de bu dersi seçmişim. Gerçekten de ders sevildiği zaman öğrenme o kadar kolay oluyor bende de böyle oldu. Ama Eray Beceren Hocamızın da oldukça payı oldu. Öğrencilerine çok sıcak davranıp, öğrencilerin dünyasına rahatlıkla inebilen biri olduğu için, bizi kendinden ayrı görmeyerek bizi anlamaya çalışıp, bilgi dağarcığının fazla olması nedeniyle bu dersten çok şey öğrendim.

Feyza GÜREL
Duygusal Zeka dersini seçmemdeki amaç; günlük hayatta bizi yönlendiren, dış görünüşümüze kadar herşeyimizi etkileyen fakat hayat şartları nedeniyle görmezden geldiğimiz duygularımızı daha iyi öğrenmek ve günlük hayatıma bunu uygulamaktı. Karşımızdaki insanın duygularını anlamak kendimizi onun yerine koyarak onun baktığı açıdan bakmak hayatta karşılaştığımız birçok iletişim sorununun çözümünde bize yardımcı olacaktır. Bir dönem boyunca aldığım bu derste farklı değerlerin birkez daha farkına vararak günlük hayatta karşılaştığım sorunlarda bu değerleri göz ardı etmeyerek kolayca çözüme ulaştım. Dersin görevlisinin bize hayatın içinden verdiği çarpıcı örneklerle hem eğlendik hem bazı şeylerin farkına vardık. Yapılan hatalı konuşmaların, önyargıların ve kötü hareketlerin insanlar üzerinde yarattığı olumsuz düşüncelerin önemini anlatıp bizi bu şekilde davranmamamız için sürekli uyarıda bulundu. Tahmin ediyorum ki; Duygusal Zeka dersini Eray Beceren’den alan öğrenciler, ya da eğitim verdiği diğer insanlar hayatlarında bu dersin etkilerini görecekler ve insanlar ile olan iletişimleri son derece güçlü olacaktır. Eray Beceren’e bize gösterdiği yol ve duygularımızı gözardı etmememiz yolundaki uyarıları için teşekkürü bir borç biliriz.
Saygımla.

Mahmut BARLAS 0411122
Duygusal zeka dersini almamın temel nedeni kendimin üstün ve zayıf yönlerini daha net bir şekilde tespit etmekti. Sizin bu konuda verdiğiniz dersi bu nedenle seçmiştim ve bunu sağlamama yardımcı oldunuz. Bu yönde sınıfa karşı ders esnasında yoğun bir çaba sarfettiniz, bu sebeple size çok teşekkür ediyorum. Ders sırasında gösterdiğiniz yoğun çaba, gerekse yoğun konsantrasyon ne kadar iyi bir öğretmen olduğunuzun kanıtıdır. Bana kattığınız herşey için çok teşekkür ediyorum.

Murat UYGUR
Bu dersi arkadaşımın tavsiyesi üzerine seçtim. Seçtiğim için hiç pişman değilim. Bu dersin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Öncelikle kendimi tanımamı sağladı. Bunun yanında farklı insanlarla tanıştım ve bu insanlar bana farklı yönlerimi keşfetmemde yardımcı oldular. Duygusal zekanın varlığı şu ana kadar farkında olmadığım ve kaşfetmediğim birşeydi; artık önemini yeterince kavradım. Bu dersten fazla verim almamın en büyük sebebi Eray hocamızdır. Eray hoca, öğrencilerine çok iyi niyetli yaklaşır, onları dikkatlice dinler ve dersi sevdirmesini iyi bilir. Genelde öğretim görevlileri öğrenciler tarafından çok sevilmez ama diğerlerinin aksine Eray hoca bize arkadaşça yaklaştı ve bizi kendine bağladı. Bize verdiği emekler için kendisine çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla.

Mustafa DEMİR 0231026 / Hukuk 4
Girmekten zevk aldığım ender derslerden biridir. Özellikle dersteki aktivitelerimiz çok eğlenceli. Kafamda daha kalıcı izler bıraktı. Psikolojik olarak bana faydası olduğuna inanıyorum. Hal ve hareketlerimi kontrol etmem gerektiği bilincine vardım.
Hocam da gayet tecrübeli, bilgiyi aktarması başarılıdır. Özellikle konuları bir olayla anlatıp daha da kalıcı olmasını sağlıyor. Keşke daha önce seçseydim bu dersi. Perşembe günleri dersim olmamasına rağmen seçtim bu dersi. İyi şeyler duymuştum o yüzden seçtim ve pişman olmadım. Mezun olup gitmesem bu dersi alamasamda girmek isterim.
Bu dersin hep devam etmesi dileğiyle.

Nazlı Deniz İSKENDER
Öncelikle ikinci dönem için bir ge dersi seçerken arkadaşlarımla ben zorlanmıştık. Çünkü önemli olan şey hem ilgi alanımızdan bir bölüm seçerek kendimizi geliştirmek hem de yüksek bir notu adeta garantilemek. Birinci dönem biraz hayal kırıklığı olmuştu., liderlikten çoğu C almıştı. O nedenle bu dersi şeçmeden önce herkese soruyorduk. Belliydi “Duygusal Zeka”yı seçecektik ama “hocası nasıldı, güler yüzlü müydü, dersin işlenişi nasıldı, sınav sistemi nasıldı...?” gibi soruların cevapları bir hayli önemliydi bizim için. İlk duyduklarımız bizi çok korkutmuştu hatta asistan hocaların duyumları ile şekillenmeye başlamıştı ön yargımız kafamızda. Hocanın çok sert olduğu, dersinin ağır olduğu ve ortalama olarak da düşük notların da fazla olduğuydu. Tüm bunlara rağmen birinci dönemden beri dersini almayı istediğim bu dersi seçtim ve olmazsa add-drop haftasında değiştiririm demiştim. Sizinle ilk karşılaşmamızda söylenenler doğru galiba diye düşündüm son derece kendinizden emin ve güleryüzün ötesinde hissettirdiğiniz bir otoriteniz vardı. Bununla birlikte notlandırma sisteminizin farklılığı bir sunum yapılacağını duyana kadar çok iyiydi ama en öenmli notun bu sunumdan alınacağını duymak çok ürkütmüştü çünkü topluluk önünde bulunmak hiç de kolay olmasa gerekti ki öyle de olduğuu sunumumu yaparken anladım.
Şöyle bir baktığım zaman tüm dönem boyunca harika bir üç saat geçirdim bu derste ne çok şey öğrendim, çok faydalı oldu. Sınava hazırlanmak gibi bir stresin yaşanmaması bence o derste katılımın devamlılığı ve önemle öğrenme isteğiyle o sıralara oturmayı mümkün kıldı. Sizin dersteki duruşunuz bizlere yaklaşımınız, fikirlerimize saygı duymanız o derse faal olarak, sözlü olarak katılmamızı sağladı. Oyunları, sunumları, görselliği olan öğretilen, konuk eğitmenimizle gayet yaratıcı ve hoş bir dönem geçirdim. Gerek ders içi gerekse BÜSEM’de ki Eray hoca benim için hem güleryüzlü, hem otoriter, ikili ilişkilerinde mesafeyi çok iyi ayarlayabilen, insanlara değer veren, işini seven, sorumluluklarının bilincinde olan ve karşısındakinden aynısını bekleyendir. Bununla birlikte konuşmayı fazla uzatmaktan hoşlanmadığınızı düşünüyorum. Söylenen söylenmeli, gereğinden fazla uzatılmamalı  kelimelerime son verirken tekrar belirtmek isterim ki çok faydalı bir dönem ve ders geçirdim, öğrendiklerim ve öğrettikleriniz için çok teşekkür ederim...

Nurgül ÇOŞKUN 0231231 / İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü
Emotional Intelligence dersini Çisil SOHODOL BİR hocamın tavsiyesi ile almıştım. Bahar dönemi boyunca aldığım bu ders bana çok şey kattı. Kendimi daha iyi nasıl tanıyabileceğimi, geliştirebileceğimi öğrendim. Ders içi çalışmalar ve verilen ödevler çok yeterliydi. Emotional Intelligence dersine gelirken hiç sıkılarak ve isteksiz gelmedim çünkü ders içinde yaptığımız çalışmalar çok zevkliydi. Her derse gelişimde “Acaba bu hafta ders nasıl olacak?” diye merak ettim. Tabi dersin bu kadar zevkli oluşunda Eray Hocamızın çok büyük bir katkısı var. Tüm sınıfı kaynaştırdı ve çok bilgilendirici dersler yaptık hep beraber. 4. sınıf öğrencisi olarak bu dersi ve Eray Hocayı çok geç keşfettiğime inanıyorum. Eray Hoca bu üniversitede daha fazla ders vermeli diye düşünüyorum. Ders değerlendirmesinde de belirttiğim gibi; bu dersi bu okulda okuyan her öğrenci almalı; eğer kendisine gerçekten birşeyler katmak istiyorsa...
Son söz ERAY HOCA’MA;
Güler yüzünüz, anlayışlı oluşunuz ve en önemli bu güzel dersiniz için teşekkürler...
(Umarım ileride şirket eğitimlerinde sizinle karşılaşırız )

Serap SERTTÜRK
Eğitim sisteminde alışık olmadığım bir işleyiş gördüm bu derste. Çünkü biliyorsunuz ki genelde derse  gelinir, hoca anlatır, öğrenciler ezberler, sınava girer. Ama bu derste sürekli bir aktiflik hakimdi. Biraz zorlandığımı söyleyebilirim. Çünkü alışık olmadığım bir sistem ve sanırım biraz çekindim. Sürekli action halinde olmaya alışmam gerektiğini öğrendim.
Hocam size de ayrıca teşekkür ediyorum. Yapmam gereken daha çok şey olduğunu öğrendim. Dersi seri anlatımınız derse olan ilgimin eksilmemesini sağladı.

Eğitim sisteminde alışık olmadığım bir işleyiş gördüm bu derste. Çünkü biliyorsunuz ki genelde derse  gelinir, hoca anlatır, öğrenciler ezberler, sınava girer. Ama bu derste sürekli bir aktiflik hakimdi. Biraz zorlandığımı söyleyebilirim. Çünkü alışık olmadığım bir sistem ve sanırım biraz çekindim. Sürekli action halinde olmaya alışmam gerektiğini öğrendim.Hocam size de ayrıca teşekkür ediyorum. Yapmam gereken daha çok şey olduğunu öğrendim. Dersi seri anlatımınız derse olan ilgimin eksilmemesini sağladı.

Onuralp ALATAN
Duygusal Zeka dersini alırken sadece not kaygısıyla doluydum. Ancak dersi ve Eray Hoca’yı tanıdıkça bu dersi almakla ne kadar doğru yaptığımı anladım. Bu yıl geçirdiğim en keyifli ders diyebilirim. İnsanın kendisini tanımasına yardımcı oluyor.
Hocam çok keyifli bir dönem geçirdim. Sıcakkanlı ve esprili tavırlarınız ve not konusundaki inanılmaz umursamaz ve adil tututmunuz size olan saygı ve sevgimi daha da arttırdı. Herşey için teşekkürler.

Yavuz KOCAAĞA 0112423
Gerek ders dönemi içerisinde gerekse bu son dersimizde senenin başında ilk üç derste bana kazandırdığınız düşünce aynı onlarca sayısal dersin içerisinde beni rahatlatan dersiniz oldu bir ders edasıyla değil bütün bir haftanın yorgunluğunu atıp yarın için enerji topladığım ders sizin dersiniz ve gerçekten ders seçiminde doğru karar verdiğime ve aldığım derslerinde bana birşeyler kazandırdığına inandığım tek ders diyebilirim Duygusal Zeka için ama ufakta bir eleştirim var öğrenci sunumun-sunumlarının bu dersi biraz son haftalarda donuklaştırdığını söylemeden geçemeyeceğim. Tabiki de verdiklerinizi istemeniz en doğal hakkınız fakat daha iyi bir yol olamaz mı diye düşünmedim diyemem tabiki en doğru karar sizin kararınız. Ben tekrar bu dersi alamayacak olmanın üzüntüsünü gerçekten yaşıyorum umarım önümüzdeki sene sınıfınızda bir misafir öğrencilik yer benimde bu derse ayırabileceğim zamanım olur ki. Bu paylaşımı sürdürebilirim her türlü paylaşımınızdan çok memnunum hocam gerçekten burada olmaktan zevk aldım.

Yetkin KURULTAY 0341483
Aslında sene başında bu dersi seçtiğim zaman diğer derslerden farklı olmayacağını düşünüyordum. Ama ilk derste sizle karşılaştığım zaman diğer dersler gibi klasik şekilde bir ders olmayacağını ve sene içinde gerçekten eğlenceli bir ders olacağını gördüm. Zaten bu dersi arkadaşlarıma anlatırken bunu bir ders olarak görmediğimi ve sohbet etmeye, hoş vakit geçirmeye geldiğimi bunların yanında bana hayatımda yararlı olabilecek bir çok şey öğrendiğimden bahsediyorum. Bu dersin böyle eğlenceli ve yaralı bir hale gelmesinde tabi ki sizin payınız çok büyük. Ders içinde anlattığınız hikayeler olsun, yapılan ufak oyunlar olsun, bu dersi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerdi. Keşke bütün hocalar sizin gibi olsa diye düşündüğüm zamanlar oldu. Ama zaten bundan sonra siz benim için bir hoca değil, canım sıkıldığı zaman arayıp bir çay veya kahve içebileceğim, aklıma takılan sorunlar olursa engin bilgilerinizden yararlanabileceğim bir ağabeysiniz.

Yusuf  SAĞLAMOĞLU / İşletme
Hocam, yaklaşık onbeş yıllık eğitim hayatım boyunca birçok derse girdim, birçok hocayla tanıştım. Bu dersler arasında ilk defa bir derse girerken ne bir ders telaşı, ne öğretmene karşı endişe duymuyorum. Derse severek ve isteyerek giriyorum. Sadece birşeyler öğrenmek, kendimi geliştirmek ve mezun olduktan sonra gerek iş hayatımda gerekse de normal hayatımda bana çok yardımcı olacak bilgileri almak tek düşüncem. Sizin ders tarzınız, not tutmak zorunda bırakmayışınız, bizimle bir arkadaş gibi hayatın her alanından örnekler vererek konuları anlatmanız bizim dersi ilgiyle dinlememizi sağladı.
Dersi seçerken ilk dönem liderlik dersini seçmemin ve o derste bir çok şey öğrenerek kendimi geliştirdiğimi farketmemin etkisi vardı. Bu dersi seçip ilk derse girdiğimde açıkçası sizi görünce bir endişem vardı. “Acaba nasıl biri?” , “Çok sert birine benziyor.”, “Acaba vaz mı geçsem?”, “Biir de sunum istiyor, ben sunum beceremem.” Gibi endişeli düşüncelerim vardı. Ama özellikle arkadaşım Deniz’in desteğiyle sunum korkumu aşmama yardımcı olacağını söylemesiyle devam etmeye karar verdim. Şimdi dönem sonuna geldiğimde iyi ki dersi bırakmayıp devam etmişim diyorum. Hem birçok işime yarayan bilgi öğrendim hem de sunum nasıl yapılır bunu öğrenerek, uygulama fırsatı buldum.
Kişisel olarak düşüncem dersi işlemeye bu şekilde devam ederseniz öğrencilerin aynı bu dönem olduğu gibi dersi ilgiyle takip edeceğinden eminim. Tüm katkılarınız için çok teşekkür ederim. Son olarak bir albayın bu kadar harika bir öğretmen olabileceği hele ki böyle bir dersle ilgileneceği hiç aklıma gelmezdi. Bunu da söylemeden edemedim. Çok düşündüm ama bir türlü olumsuz eleştiri bulamadım, inşallah ülkemizde de sizin profilinizdeki hocaların arttığını görürüz.

2006- 2007 Birinci Dönem:

Duygusal Zekanın, zeka türleri arasında en keyiflisi ve en kapsamlısı olduğunu öğrendiğim için kendi adıma kardayım. Fakat üzüldüğüm nokta bir yıla dahi sığmayacak olan bu dersin bir dönemde son bulmasıdır. Ayrıca, çalışmam nedeniyle kaçırdığım derslere üzülüyorum. Umarım öğrenciler bu dersin kıymetini anlamışlardır. Çünkü ders aslında hayatın ta kendisi.
Saygılarımla,

Oğuzhan ÖNTÜRK
---------------------------

Bu yıl seçmeli ders olarak ne seçeceğime karar verememiştim. Fakat duygusal zeka dersini gördüğümde gerçekten ilginç buldum ve bana duygusal ve zihinsel anlamda birşeyler katabileceğini düşündüm. Gerçekten de bnu derse geldikten sonra geleceğim hakkında, insanlar hakkındaki düşüncelerim daha da şekillendi ve kandime hedefler koyma becerim gelişti. Duygularımızın bilincinde olmanın ve onları kontrol etmenin gerekliliği konusunda fikir shibi oldum. Erqay Hocamın da bu konuda en büyük rolü üstlendiğini belirtmek istiyorum. Dersleri bizi sıkmadan, ılımlı bir şekilde konuları küçük hikayelerle destekleyip açıklaması gerçekten bana çok şey kattı.
Teşekkür ederim.

Okan ARDIÇ
---------------------------

Bu ders tam olarak beni tatmin etti diyebilirim çünkü insanın düşünmesini sağlayan günlük hayatta yaşadığımız psikolojik davranışları da içeriyor.
Dersin hocası tek kelime ile mükemmel, konuya ve diline çok iyi hakim oluyor. Vermek istediği mesajı en iyi şekilde veriyor.
Bence bu dersin zorunlu bir ders olması gerek çünkü öğrencilerin bilmeleri gereken birçok fikir ve konular var.
İkinci dönem aynı dersin devamı olursa yine de seçerim.
Vermiş olduğunuz bu güzel eğitimden dolayı siz sayın hocama teşekkürlerimi sunuyorum.

Oktay TAN
---------------------------

Duygusal Zeka dersi keyifli zaman geçirdiğim derslerden biri oldu son sunum haftaları dışında. Dersin görsel yanı ilgi çekici ama bazı yönleriyle biz bunu zaten biliyoruz dedirtti. Empati duygusunu arttırdı bende. İş hayatında duygusal zekanın yararlı olacağına inanıyorum. Alternatif olarak daha uygun olabileceğini düşündüğüm bir ders olamzsa ikinci dönem bu dersi de alacağım. Psikoloji bilimine ilgi duyan biri olarak duygusal zeka dersine yakınlığım vardı. Fakat birçok kişinin kişisel gelişimi için bu dersi almasını tavsiye ederim.

Enver ÖZAY
---------------------------

Genel olarak dersin faydalı olduğunu düşünüyorum. Bize gerek iş hayatında olsun gerek sosyal hayatımızda olsun önemli katkılarını oldu. Dersin içeriği hakikaten önemli konuları içeriyor. Etkileme, çatışma yönetimi, takım çalışması ve işbirliği, iyimserlik v.b... Anlattığınız hikayeler, izlettiğiniz filmlerle bu çok önemli konularda bize çok faydalı oldunuz. İkinci dönem bu dersi tekrar almak istiyorum.

Ayhan YETKİN
---------------------------

Öncelikle böyle bir dersi almaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu kadar kısa bir sürede neler öğrendiğimi yazmam çok zor. Şunu samimiyetle söylemek isterim ki bu ders bütün öğrencilere zorunlu olmalıdır. O zaman Bahçeşehir Üniversitesinin farkı ortaya çıkacaktır.
Dersi veren Eray Hocama çok teşekkür ediyor, 2. dönem bu dersi almak istediğimi belirtmek istiyorum.

Talha SARGIN
Matematik – Bilgisayar Bölümü

---------------------------

Eray Hocam, öncelikle size teşekkür etmek istiyorum. Güzel ve keyifli bir dönem oldu. Bence insanın kendine pay çıkarabileceği ve hayatını olumlu yönde etkileyecek güzel şeyler anlattınız, örnekler verdiniz. Dersin devamının olmaması gerçekten üzücü. Birkaç sene önce NLP ile ilgilenmiştim. Dersi seçmemdeki en büyük etken bu. İnsanın kendine yapacağı en büyük iyilik olarak, kendini ve çevresini geliştirmesi, yetiştirmesi olarak görüyorum. Bana ve hayatıma kattıklarınız için tekrar teşekkür ederim.

Ece HEPDÜNDAR
---------------------------

Bu ders sayesinde iş hayatında ve okul hayatında liderlik vasıflarını öğrenmekle beraber bazı farklı görüşlere saygı duymayı, empati kurabilmeyi, ön yargılı olmamayı ve kendimle barışık kalabilmemi sağladı. Bu dersi yazın sizin sayenizde öğrenmiştim ve size olan inancım aynı zamanda ders içeriğinin ilgimi çekeceğini düşünmüş olmam beni bu dersi seçmeye yöneltti. Sizden birçok şey öğrendim ve öğrendiğim her yeni şey için teşekkür ediyorum.
Burak KAPLAN
---------------------------

Başlangıçta aldığım genel eğitim dersinin zamanla bir paylaşım ortamına dönüşmesiyle hem keyifli ve zevkli bir ders hem de duygusal zeka hakkında bilgi edinmekten memnunum.
Ders sırasında yaşanan materyal sorunları dışındaki ders ilerleyişinden rahatım. Eray Hocamın ders anlatışından ve öğrenciye yaklaşımından memnunum.

Serkan UCA
---------------------------
 


Paylaş

İsim  
E-Posta    
Yorum  
 
 

 
 
  Tasarım ve Uygulama Kumsaati Ltd. Şti' ne aittir. Copyright © 2009